Paralı Rulet Oyun Taktikleri Nelerdir? Rulet Stratejileri

Parali Rulet Oyun Taktikleri Nelerdir

Paralı Rulet Oyun Taktikleri Nelerdir?

Paralı rulet oyun taktiklerine başvurmadan önce bu oyunların mantığının şanstan ibaret olduğunu anlamanız gerekiyor.  Ayrıca rulet siteleri içerisinde bu taktikleri uygulamak için kayıtlı bir hesabınızın bulunması gerekli. Rulet oyununda her kes kazanmak ister, ancak sistemin böyle ilerlemeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Rulet oyunun genel mantığı kasanın kazanmasından geçer. Bizler ise kasa kazanmadan ne kadarını kurtarırsak bize kâr olarak yansıyacaktır. Bu karlı oyun gibi tombala oyununda da bu kazançları elde edebilirsiniz.

Parali Rulet Oyun Taktikleri Nelerdir
Parali Rulet Oyun Taktikleri Nelerdir

Başka yazılarda rast geldiğiniz rulet hileleri gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Rulet oyununda ilk kazanmanız gereken sabrınız olacaktır. Sabrınızı kazandıktan sonra yapmanız gerekenleri sizin için sıraladık.

Paralı Rulet Oyununun Taktikleri

  1. İlk olarak sizlere söyleyeceğimiz durum hesabınızda yüksek bir meblağının olması gerektiğidir. Yüksek paralar her zaman kaybettiğiniz taktirde kaybettiğiniz tutarı telafi şansı yaratır. Bazen üst üste 3 4 el kaybettiğiniz an 5.elde direkt olarak yüklü bir miktar girerek kazanırsınız.
  2. Yüksek bir meblağınız olduğu durumda her zaman en küçük miktarda sayılara paranızı yatırmanız gerekiyor. Rulette her zaman 2 ya da 3 sayıya yatırmadan 4 ya da 5 el bu şekilde devam edebilirsiniz. Daha sonra küçük meblağları artırıp paranızı katlayabilirsiniz.
  3. Sürekli bir şekilde gelir elde etmek için sabırlı olmak gerekir. Bir anda kazanmak istiyorsanız paranızın tamamını kaybedebilirsiniz. Haftanın 4 5 günü belirli bir limitle devam edip son günlere geldiğiniz 4 5 günde kazandığınız kâr ile yüksek bir giriş yapabilirsiniz.
  4. Strateji bu oyunun temel mihenk taşıdır diyebiliriz. Strateji derken oyun sırasında yapılan stratejiden bahsetmiyoruz. Parayı yönetmek başlı başına bir stratejidir. Borsa mantığı ile yatırım yapıyor gibi rulet oynamanız gerekiyor. Az az biriktirip tek bir hamlede ölümcül darbeyi atmanız gerekiyor.
  5. En önemli detaya gelmek gerekirse, masadan kalkacağınız tutarı önceden belirleyin ve bu paranın üstünü kazanmayı çalışmayın. Aç gözlülük bu oyunda sizi yiyip bitirir.
  6. Taktiklerle ilerleyip artık kazandınız. Paranızı 2 3 katına çıkardınız ve kazanmak sizin için bir şey ifade etmemeye başlayacaktır. Haz karşılığında mantıklı düşünmeyeceğinizi anladığınız an masadan kalmanız gerekmektedir.

Bu taktiklerin genel olarak psikolojik bir etki üzerinde yararlı olacağını belirtmek isteriz. Başka sitelerde belirtilen 500 TL’niz var 250’si ile şuna yatırın, bu kombinasyonu yapın diye öğütlerde ya da taktiklerde bulunmak mantıklı değildir. 37 sayının 25’ine ya da 30’una yatırıp belli bir para kazanırsınız ve son el yüklü bir meblağ girip ölümcül darbeyi atıp çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir